Reklama:
Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

4 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Witam, czy ktoś wie co to może być?
1 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Refluks !!! Gula w gardle oraz biały nalot języka. Żołądek jest niedokwaszony , trzeba go dokwasić. Ocet jabłkowy , zakwas bołotowa , wódka carska… tylko że przed zakwaszaniem trzeba być pewnym na 1000% czy nie ma nadżerek lub wrzodów bo można sobie zrobić kuku.
36 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: