Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Mam pytanie wczoraj dostałem uderzenie w ucho po którym pękł mi bębenek. Czy to normalne że slysze w tym uchu lekki pisk i szum? Bylem u lekarza ktory mnie zbadał i powiedział że nie kwalifikuje sie na zabieg przepisał mi antybiotyk ale ten pisk nie daje mi spokoju jestem troche przerażony że strace słuch w tym uchu.
1 komentarz
ostatni 7 dni temu  
/ gość
[CYTAT]Gość 2020-05-09 14:43:01 Witam. Czy ktoś przeszedł zawał ucha? Nagle zaczęłam odczuwać pulsowanie w uchu. Po kilku dniach miałam wrażenie przytkania ucha. Jak pojechałam do lekarza, co niestety nie nastąpiło prędko (przymusowa kwarantanna) lekarz stwierdził po badaniach niedosłuch jednego ucha i przepisał mnóstwo leków włącznie ze sterydem, które mogą nie pomóc, gdyż za późno zgłosiłam się do lekarza... :-([/CYTAT] Czy słuch po tym leczeniu powrócił? Mam te samą przypadłość od 4 dni, a od wczoraj zaczęłam brać leki przepisane przez laryngologa. Próbowałam dostać się do lekarza szybciej ale wiadomo jaka jest służba zdrowia. Lekarz rodzinny nawet mnie nie badał tylko dał skierowanie do laryngologa. To samo w szpitalu na nocnej i świątecznej opiece, internistka zaglądała do ucha, powiedziała że nie widzi nic złego tez wystawiła skierowanie do laryngologa. I tak minęło 3-4 dni Czy u Pani ustąpiły dolegliwości i słuch powrócił?
4 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Witam. Od 12 lutego mam ten stan rzeczy.
2 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Mam dokładnie to samo tylko w uchu lewym. Co udalo sie ustalic ? [CYTAT]Gość 2016-12-23 22:38:28 Witam. Od dluzszego czasu slysze jakby " pykanie" w prawym uchu gdy leżę na prawej stronie i slysze jakies dźwięki (rozmowe, szum.. cokolwiek :(). Kiedy jest cisza pykanie ustaje ale nawet drobny szum powoduje pykanie. Jest to bardzo uciążliwe. Bylam u lekarza lecz on nic nie stwierdzil po roznych badaniach..czy ktos wie co mozna z tym zrobic ? Pozdawiam.[/CYTAT]
3 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: