Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Witam. Od pół roku męczy mnie zatkana lewa strona nosa. Zrobiłem rtg zatok, po czym wyszlo ze lewa strona zatkana. Dostałem antybiotyk, nie pomogło. Dostalem skierowanie na tk, w ktorym wyszło : calkowicie bezpowietrzna lewa zatoka szczękowa, wypełniona przez zmiany miekkotkankowe, najpewniej polipowate, które przez ubytek przysrodkowejs cianie zatoki przechodzą do lewej części jamy nosowej, do komorek sitowia po lew, z ubytkami przegrod między komórkami oraz do lewej zatoki czołowej - obraz TK jak w brodawczak odwróconym Czy jest się czym. Martwić??
1 komentarz
ostatni 7 dni temu  
/ gość
Mam pytanko czy mając zabieg w lipcu przegrody nosowej a tomograf zatok zrobię teraz w lutym to opis będzie adekwatny czy lepiej zrobić bliżej terminu zabiegu?Czy nie będzie to miało znaczenia?
1 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
standard, jak byłem u profesora laryngologa w katowicach, to dałem mu tomograf,zobaczył na komputerze i skierowałna operacje zatok feesi polipów,powiedzial ze pewnie polipy krwawią
4 komentarz
ostatni 4 dni temu  
/ gość
Dr. Krajewski z Krajmedu okaleczył ostatnio 3-latka, zrobił drenaż uszu, wyciął migdałek, poszerzył ujście zatok i podciął małżowiny nosowe dolne. DRAMAT! Rodzice zrozpaczeni!!!!!! Tylko nie Krajewski!!!! Większość laryngologów z W-wy o tym wie, że okalecza ludzi, pacjenci niestety nie!
4 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Może idź w kierunku neuralgii, są ma to lekarstwa, które pomagają
2 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Wyrwałeś czy zostawiłeś bądź byłeś u lekarza?
7 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość