Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Dzien dobry. W sierpniu zeszłego roku przeszłam prawdopodobnie zapalenie ucha/zatok- ból ucha, nosa, zębów. Dostałam antybiotyk jednak katar i zatkany nos utrzymuje się nadal z większym lub mniejszym natężeniem. Teraz mam takie wydzieliny z nosa, dodam zdjęcia. Co to może być?Jakie badania powinnam wykonać? Może Macie polecanego lekarza z okolic Warszawy. Dziękuję za odpowiedź
1 komentarz
ostatni miesiąc temu  
Dr. Krajewski z Krajmedu okaleczył ostatnio 3-latka, zrobił drenaż uszu, wyciął migdałek, poszerzył ujście zatok i podciął małżowiny nosowe dolne. DRAMAT! Rodzice zrozpaczeni!!!!!! Tylko nie Krajewski!!!! Większość laryngologów z W-wy o tym wie, że okalecza ludzi, pacjenci niestety nie!
4 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Może idź w kierunku neuralgii, są ma to lekarstwa, które pomagają
2 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Mam pytanko czy mając zabieg w lipcu przegrody nosowej a tomograf zatok zrobię teraz w lutym to opis będzie adekwatny czy lepiej zrobić bliżej terminu zabiegu?Czy nie będzie to miało znaczenia?
1 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Wyrwałeś czy zostawiłeś bądź byłeś u lekarza?
7 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
Witam. Od pół roku męczy mnie zatkana lewa strona nosa. Zrobiłem rtg zatok, po czym wyszlo ze lewa strona zatkana. Dostałem antybiotyk, nie pomogło. Dostalem skierowanie na tk, w ktorym wyszło : calkowicie bezpowietrzna lewa zatoka szczękowa, wypełniona przez zmiany miekkotkankowe, najpewniej polipowate, które przez ubytek przysrodkowejs cianie zatoki przechodzą do lewej części jamy nosowej, do komorek sitowia po lew, z ubytkami przegrod między komórkami oraz do lewej zatoki czołowej - obraz TK jak w brodawczak odwróconym Czy jest się czym. Martwić??
1 komentarz
ostatni 1 dzień temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: