Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Wiadomo co to już? Mam to samo.
17 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Hej mam podobnie tylko, że z jednej strony podniebienia. Jestem po ekstrakcji ósemki górnej i dolnej siódemki po tej samej stronie. Czy wiesz juz co u ciebie spowodowało to zaczerwienienie? Pozdrawiam
2 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
od jakiegoś czasu borykam się z bólem gatdla. niby byłam u lekarza I jest ok ale zaniepokoiło mnie to co zobaczyłam na zdjęciu. co to może być.
1 komentarz
ostatni 21 dni temu  
/ gość
Cześć. Czy ktoś może mi powiedzieć od czego to mam? Pojawiło się miesiac temu podczas anginy. Brałam ospen,angina przeszła. To zostało. Internista stwierdzil ze afta.Początkowo bolalo kiedy wychodziło,bol podczas jedzenia . Obecnie nie boli w ogóle. Tak wygląda aktualnie. Jest mniej czerwone niż było i mam wrażenie że ciut mniejsze niz było. Proszę o rade
1 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Dzień dobry, czy już wiadomo, co dolegało?
2 komentarz
ostatni 15 dni temu  
/ gość
Co to była za zmiana?
3 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Witajcie, Widzę ze to samo co u mnie mówiła ze to język geograficzny . Nie chce mi się w to wierzyć dlatego szukam nadal przyczyny . Obstawiam ze to prawdopobnie problem w jelitach lub jakieś pasożyty w organizmie . Jak będę coś wiedział będę pisał .
12 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Od około tygodnia boli mnie gardło, sprawia lekki ból przy przełykaniu śliny głównie wieczorami oraz z samego rana, 2 dni temu zobaczyłem te białe krosteczki. Rozmawiałem z lekarzem widział zdjęcia, przepisał mi Dicolostim oraz Octeangin. Nie jestem przekonany czy to nic takiego, wiecie co to może być?
1 komentarz
ostatni 10 dni temu  
Reklama: