Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Czy coś udało się ustalić bo mam podobny problem
15 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
[CYTAT] gość 12-04-2026, 10:35:28 Dostałam leki przeciwirusowe i po 2 dniach nie mam już połowy krostek. Wyszło, że jest to wirusowe zapalenie gardła.[/CYTAT] A jakie leki przeciwwirusowe Pani dostała?
16 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Witam, Mam bardzo podobna sytuacje. (Jak na zdjęciu) Co powiedział lekarz? Dziękuję za odpowiedź
5 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Syn 10 letni od dwóch miesięcy bierze leki sterydowe z powodu zwężenia w tchawicy i krtani, dwie biopsje nic nie wskazały jest planowana trzecia. Czy jest naprawdę potrzebna? Czy zgrubienie można usunąć laryngologiczne ?
1 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
[CYTAT] gość 06-11-2024, 22:23:28 Cześć czy ktoś wie co to za grudki na końcu języka?[/CYTAT][CYTAT] gość 06-11-2024, 22:23:28 Cześć czy ktoś wie co to za grudki na końcu języka?[/CYTAT][CYTAT] gość 06-11-2024, 22:23:28 Cześć czy ktoś wie co to za grudki na końcu języka?[/CYTAT]
6 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Witam od jakiegoś czasu zaobserwowałem w gardle takie zmiany jest w stanie ktoś podpowiedzieć co to może być
1 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
[CYTAT] gość 28-01-2023, 15:28:56 Cześć , 10 dni temu miałam zabieg usunięcia migdałków, dzisiaj zauważyłam , ze po starciu się wlokniaka z jednej strony mam dobre. Czy to jest normalne? Zrośnie się? [img]https://static2.medforum.pl/upload/image/em_photo_forum/5ea6ee13c1d823d8a21a47dc9c2a173a.jpeg[/img][/CYTAT] Witam też mam dziurę po tonsilektomii. Czy to sie zrośnie??
9 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
mam dokładnie takie samo i również mam hpv w organizmie, wie ktoś co to?
7 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Reklama: