Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Dr. Krajewski z Krajmedu okaleczył ostatnio 3-latka, zrobił drenaż uszu, wyciął migdałek, poszerzył ujście zatok i podciął małżowiny nosowe dolne. DRAMAT! Rodzice zrozpaczeni!!!!!! Tylko nie Krajewski!!!! Większość laryngologów z W-wy o tym wie, że okalecza ludzi, pacjenci niestety nie!
4 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Witam. Miałam to samo. To może być róg skórny, łagodny nowotwór do usuniecia
8 komentarz
ostatni 3 dni temu  
/ gość
Może idź w kierunku neuralgii, są ma to lekarstwa, które pomagają
2 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Mam pytanko czy mając zabieg w lipcu przegrody nosowej a tomograf zatok zrobię teraz w lutym to opis będzie adekwatny czy lepiej zrobić bliżej terminu zabiegu?Czy nie będzie to miało znaczenia?
1 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
standard, jak byłem u profesora laryngologa w katowicach, to dałem mu tomograf,zobaczył na komputerze i skierowałna operacje zatok feesi polipów,powiedzial ze pewnie polipy krwawią
4 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Witam. Od pół roku męczy mnie zatkana lewa strona nosa. Zrobiłem rtg zatok, po czym wyszlo ze lewa strona zatkana. Dostałem antybiotyk, nie pomogło. Dostalem skierowanie na tk, w ktorym wyszło : calkowicie bezpowietrzna lewa zatoka szczękowa, wypełniona przez zmiany miekkotkankowe, najpewniej polipowate, które przez ubytek przysrodkowejs cianie zatoki przechodzą do lewej części jamy nosowej, do komorek sitowia po lew, z ubytkami przegrod między komórkami oraz do lewej zatoki czołowej - obraz TK jak w brodawczak odwróconym Czy jest się czym. Martwić??
1 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Reklama: