Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Najlepiej udać się do laryngologa możliwe że guz postał na migdałkach
2 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Hej mam podobnie tylko, że z jednej strony podniebienia. Jestem po ekstrakcji ósemki górnej i dolnej siódemki po tej samej stronie. Czy wiesz juz co u ciebie spowodowało to zaczerwienienie? Pozdrawiam
2 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
od jakiegoś czasu borykam się z bólem gatdla. niby byłam u lekarza I jest ok ale zaniepokoiło mnie to co zobaczyłam na zdjęciu. co to może być.
1 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Od dłuższego czasu zmagam się z problemami z głosem. Lubię śpiewać, więc różnicę łatwo zauważyć. Czy mogłem zatem nadwyrężyć struny głosowe? Nie jest to typowa chrypka, choć czasem odchrypiam i jest lepiej. Mam problem z zaśpiewaniem niskich dźwięków, z wyższymi radzę sobie lepiej. Ale to jest inna tonacja niż wcześniej. Nie mam żadnych problemów z przełykaniem ani bólu gardła, nie pomagają typowe środki łagodzące, które pomagały mi w zwykłych bólach gardła (np. rumianek, Chlorchinaldin). Delikatny biały nalot na języku, ale miewam go, bo zażywam leki wziewne. Czasem boli mnie szyja z przodu, nie wyczuwam guzków. A może to tarczyca? Kiedyś miałem już podobne objawy i minęły. Zrobiłem wtedy badania TSH i wszystko było w normie. Mam też być może stan zapalny w zębie, chcę się wybrać do dentysty. Czy to też może mieć związek? Piłem czasami przegotowaną wodę bez cukru, mogłem sobie wysuszyć coś? Często mam ochotę odkaszlnąć, wyłącznie suchy kaszel wymuszony. Myślałem też o zatokach, ale nie mam kataru ani nie boli mnie głowa. A może to na tle nerwicowym?
1 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Od około tygodnia boli mnie gardło, sprawia lekki ból przy przełykaniu śliny głównie wieczorami oraz z samego rana, 2 dni temu zobaczyłem te białe krosteczki. Rozmawiałem z lekarzem widział zdjęcia, przepisał mi Dicolostim oraz Octeangin. Nie jestem przekonany czy to nic takiego, wiecie co to może być?
1 komentarz
ostatni miesiąc temu  
Co to była za zmiana?
3 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Czesc co to może być?
1 komentarz
ostatni 7 dni temu  
/ gość
Mam chyba to samo aktualnie. I boli mnie gardło
2 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Reklama: