Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Witam. Od jakiegoś czasu pobolewa mnie gardło. Bylem pół roku temu u laryngologa żeby zapytać co to za guzek który widać na zdjęciu. Wtedy jeszcze nic nie bolało. Laryngolog od razu powiedział że to nic groźnego, prawdopodobnie pozostałość po jakimś zapaleniu i na 99% już tak zostanie. Jednak od kilku tygodni pobolewa mnie gardło. Od kilku dni z każdym dniem widzę że zaczynają pojawiać się jasne plamy na gardle i doszedl drapiący ból. Wcześniej był raczej tępy. Nie wiem co to może być. Czy miał ktoś coś podobnego? Wziąłbym to za przeziębienie ale poza bólem gardła i tymi zmianami widocznymi nic mi nie jest. Czy powinienem iść do lekarza czy czekać? Najbardziej boję się raka. Ciotka niedawno zmarła na raka gardła. Kilka miesięcy i było po kobiecie.
1 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
wiadomo co to? mam dokładnie takie samo a mam hpv w organizmie i zastanawiam sie czy może byc to objaw.
26 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Pobrać materiał do badania w kierunku gronkowca złocistego i candida, mnie to wyszło ale w szpitalu, w przychodni nie. Na strupy w gardle pić dużo wody mineralnej zimnej ok 3l dziennie tak popijać, robić inhalacje z soli, płukanki, unikać ciepłego jedzenia i napojów
26 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
[CYTAT] gość 14-07-2019, 20:22:47 Witam, zastanawia mnie jedna rzecz byłam jakiś miesiąc temu u Laryngologa który wykrył gronkowca i paciorkowca ale widzę że mam też żółte podniebienie nie wiem czy to normalne i nie wiem od kiedy już to mam bo jeśli wtedy miałam to może powinien na to zwrócić uwagę . Wie tu ktoś co to może być?[img]http://static2.medforum.pl/upload/image/em_photo_forum/268626c0c5a9346b66cdd129244fc01a.jpg[/img] Ps:dostałam tabletki i Laryngolog mówiła że jak przejdzie to nie będe musiała już się umawiać ale po czym będe wiedzieć że tych bakterii już nie ma? migdały powinny nie być już czerwone wtedy?[/CYTAT]
2 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Wygląda mi to na półpasiec jamy ustnej , jeśli zmiana jest tylko po jednej stronie podniebienia .
6 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Witam od jakiegoś czasu zaobserwowałem w gardle takie zmiany jest w stanie ktoś podpowiedzieć co to może być
1 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Tu Rocky Też to mam. Flukonazol nie działa na glabarta. Co do klacidu na gardło to jest to antybiotyk i nie działa na żadne grzyby więc nie było nic w gardle z grzybów i to nie ten post
15 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
[CYTAT] gość 12-04-2026, 10:35:28 Dostałam leki przeciwirusowe i po 2 dniach nie mam już połowy krostek. Wyszło, że jest to wirusowe zapalenie gardła.[/CYTAT] A jakie leki przeciwwirusowe Pani dostała?
16 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Reklama: