Reklama:

Wrodzony świst krtaniowy u dziecka

05-05-2015,
Zofia Zięba

Ten tekst przeczytasz w 1 min.

Wrodzony świst krtaniowy u dziecka

Panthermedia

Hospitalizacja dzieci

W wyniku działania czynników genetycznych lub zewnętrznych, które upośledzają rozwój płodu, może dojść do niedorozwoju i zwężenia dróg oddechowych. Wiotkość krtani, czyli laryngomalacja, jest najczęstszą przyczyną świstu krtaniowego, może wynikać z wiotkości mięśni i otaczających struktur lub niedojrzałości tkanki chrzęstnej.

Reklama:

POWIĄZANE DYSKUSJE NA FORUM Z KATEGORII Laryngologia dziecięca

gość
cos na migdałku?
od jakiegos czasu czuje metalowy posmak w nosie, w buzi. Nie moge zapalic nawet kilku papierosow dziennie bo mnie boli gardlo i nasila sie ten efekt posmaku metalowego. Co to moze byc?
gość
Dziwne narośla między górnymi zębami, a policzkami po obu stronach
Dzień dobry, na początku napiszę, że trudno zrobić zdjęcie ale głęboko między górnymi tylnymi zębami, a policzkami po obu stronach błona śluzowa nie jest gładka tylko są takie narośla. Mam obawy, cz...
gość
Brodawka na końcu języka czy guz ?
Witam dzisiaj zauważyłem coś na kształt guza albo brodawki po lewej stronie jamy ustnej na łączeniu języka z gardłem co to może być czy jest to niebezpiecznie i do kogo mam sie udać z tym czymś ?
gość
Co to może być?
Czesc co to może być?
gość
Piekący czubek języka
Witam od dłuższego czasu pojawiają mi się plamy na języku i piecze mnie jego czubek. Stosowałem nystatynę , apthin, witaminę B nic nie pomaga:(
gość
Co to może być.
Znalazłam jakiś czas temu takie dwie narosle.na podniebieniu. Co to może być. Nie boli. Noe rośnie.
Reklama:
Reklama: